Вийшов новий Microsoft Office 2016

23.09.2015 Роздрукувати новину

В сервісах електронної дистрибуції будуть доступні до замовлення ключі Office 2016 для дому та навчання, Office 2016 для дому та бізнесу, Office 2016 Mac для дому та навчання, Office 2016 Mac для дому та бізнесу.

Окремі компоненти Office 2016 (такі як Excel, Word і т.і.) не будуть продаватися у вигляді електронних ключів і коробок.

У Office 2016 з'явився режим спільного редагування документів в режимі реального часу. Він підтримується в програмах Word, PowerPoint і OneNote. Кожен учасник проекту може наживо відслідковувати, які зміни вносять до документа колеги.

Крім того, додаток Outlook стане більш «розумним» - поштовий клієнт отримає швидкий пошук і навчиться автоматично видаляти непотрібні листи. Сервіс «Помічник» дозволить швидко знайти ту чи іншу функцію або команду, а «Інтелектуальний пошук» призначений для знаходження тієї чи іншої інформації в інтернеті і внесення її в документ. У свою чергу, оновлений редактор таблиць Excel отримає оновлені діаграми.

Крім цього, в Office 2016 з'явиться можливість продовжити роботу з документами на тому місці, де зупинився користувач, використовуючи будь-який з пристроїв - як ноутбуки, так і мобільні пристрої, а також веб-версію. Модернізація системи безпеки дозволить адміністраторам керувати політиками авторства і спільної роботи з документами.

 

Служба підтримки
Виникли питання?